Yıların bize sunmuş olduğu tecrübelerimizin hepsini siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ankara Doğsan Servisi hizmet kalitesini her geçen gün katlayarak büyürken ilk kurulduğu günden bu yana hedefi olan müşteri memnuniyetini her işinde kazanmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Ankara Auer Teknik Servisi haftada pazar günleri de dahil olmak üzere tam 7 gün hizmet verirken günde de 24 saat bu hizmetine devam etmektedir.

Ayrıca Servisimiz sadece Ankara Merkezde değil Tüm Ankara’ya yüksek standartlardaki hizmetini aynı gün ulaştırmaktadır.

Kış ayları girmeden kombi bakımı yaptırmak, servis hizmetleri açısından, kış aylarında soğuktan etkilenmeme açışından, önemli bir husustur. Bu husus çok önemli bir husustur. Kış aylarında tir tir titrememek için, yıllık bakım ve onarım işlerini kış ayları girmeden yaptırmak en yerinde olan davranıştır.

Klimaların yaz ayları girmeden bakımdan geçirilmesi, çok önemlidir. Yaz aylarında sıcaktan hiç etkilenmemek için, klimalar yaz aylarına girmeden bakımdan geçirilmelidir. Özellikle toplu yerlerde, sıcaklıklar çok yüksek olur ve bir gün bile klimasız kalınmayabilir. Bu nedenle, sıcaklar başlamadan klima bakım ve onarımı yapılmalıdır.

Cihaz performansı ile başlayan kombi servis hizmetleri, donanım testi ve yakıcı bölümün testi ile devam eder. Tıkanıklık testi ve kullanıcı şikâyeti ile bakım işlerinde yapılması gerekenler belirlenir. Tıkanıklık ve baca sisteminin kontrolü de ihmal edilmez. Su ısıtma ve peteklere su pompalama özellikleri de test edilir.

Klima testi ile birlikte, öncelikle filtre, toz ve polen temizliği yapılır. Temizlik, klima için önemlidir. Filtrelerin tıkanması, klimanın çalışmasını engeller. Diğer parçaların tozdan temizlenmesi de parçaların rahat çalışmasına yardımcı olur. Fan kontrolü çok önemlidir. Fan, klimanın önemli bir parçasıdır. Kirlenme nedeni ile veya teknik nedenle fan sıkışabilir. Klima parçalarının deforme olması da, parça değişikliği için önemlidir.